Жобаны біздің университет Қазақстанда алғаш рет жүзеге асырды, оған Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі қолдау көрсетті.

Квест ойынының тәжірибесі республиканың басқа оқу орындарына беріледі.Бүгін ойынның 4-ші маусымына келесі командалар қатысты: «Жалын» (педагогикалық институт, капитан Тілеубекова Айдарлым) және «Alpha generation» (С. Сәдуақасов атындағы АТИ, капитан Қоспанов Нұрдәулет), «Авиценна» (медицина жоғары мектебі). , капитан Дмитрий Петров) және «Адал» (бизнес және құқық жоғары мектебі, капитан Жоламанова Данагүл). Студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыпта бейнероликтер түсіріп, сыбайлас жемқорлыққа деген көзқарастары туралы эссе жазды, семинарларға қатысты. Квест ойыны жастар арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті белсенді дамытуға және қалыптастыруға, адалдық қағидаттарын сіңіруге бағытталған.

4 маусымның жеңімпазы Авиценна жоғары медицина мектебінің командасы болды.