Ualikhanov University-де жыл сайынғы мансап жәрмеңкесі студенттер мен жұмыс берушілер асыға күтетін стандартты шара болып табылады. Биылғы жылы университеті 1200-ге жуық студент тәмамдайды.

Бұл кәсіби өмірге қадам басып, еңбек нарығында өз орнын табуға дайын жас мамандар.Шараны студенттер мен жұмыс берушілер арасында маңызды делдал қызметін атқаратын университеттің Мансап және жұмыспен қамту орталығы ұйымдастырады. Іс-шара Аграрлық-техникалық институт пен Бизнес және құқық жоғары мектебінің студенттері өзара әрекеттесіп, болашақта жұмысқа орналасу мүмкіндіктерін таба алатын білім мен бизнесті біріктіретін алаңға айналады.Жыл сайын компаниялар студенттерге бос орындар мен тағылымдамадан өтудің кең ауқымын ұсынады, олардың кәсіби өсуіне мүмкіндік береді.

Осылайша, университет тек оқу орны ғана емес, жас мамандардың еңбек жолын бастап, таңдаған қызмет саласында өз әлеуетін жүзеге асыра алатын алаң ретінде де әрекет етеді.