Наурыз айының 11-14 жұлдыздары аралығында Ақтөбе қаласындағы Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінде тұңғыш рет "Бірінші халықаралық көктемгі студенттік мектеп өткізілді" .Аталмыш іс шараның мақсаты әртүрлі медициналық университеттердің студенттік ғылыми одақтарының байланысын арттырып, тәжірбие алмасып, ортақ жобалармен зерттеу бағыттарын ашу болып табылады.

Ал соңғы күні қан тамыр Микрохирургиясы, шұғыл медициналық көмек ,теориялық білімдер және ситуациялық тапсырламарлар бағытында олимпиада ұйымдастырылды. Келген қонақтарға университет тәлімгерлері мастеркласстар мен өзекті тақырыптарда зерттеу жұмыстарымен бөлісті .

ОлимпиадағаҚазақстан және Ресейдің көптеген университтері қатысты

Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау университетінің Атынан Жоғары медицина мектебінің студенттері

Сатыбалдинов Ельдос

Жұмаділдаев Сүндет

Мұқаш Мөлдір

Ибрагимова Роксана

Лошкарев Александр

Тороян Армен қатысып Жүлделі II орын иеленді! Құттықтаймыз!