Бүгін Ualikhanov University-де MIT және Гарвард университеттерінің түлегі Әсет Ералының қонақ дәрісі өтті.

Әсет Ералы-Sloan Fellows MBA бағдарламасыбойынша MIT түлегі. Сонымен қатар, Әсеттіңқолында Гарвард Кеннеди мектебін Master of Public Administration мамандығы бойынша оқыту, бұл оқуорны мемлекеттік басқару және қоғамдық саясатсаласындағы көшбасшыларды оқытуғамаманданған.

Әсет өз тәжірибесімен және біліміменстуденттерімізбен бөлісті, сондай-ақ ашық әңгімеөткізді. Әсет Ералы белсенді оқытудың және жаңабілімге ұмтылудың маңыздылығын атап өтті. Бұләсіресе білім мен ақпарат үнемі жаңарып отыратынқазіргі әлемге қатысты. Ол студенттерді әрдайымоқуға дайын болуға, жаңа идеялар менмүмкіндіктерге ашық болуға шақырды.

Дәріс қонаққа сұрақтар сессиясымен аяқталды, студенттер мен оқытушылар өз сұрақтарына жауапалуға және нақты шабыттандыратын кеңестералуға қуанышты болды.