Финляндияның жетекші жоғары оқу орындарымен бірлескен жобаны жүзеге асыру аясында Назарбаев Университеті базасында оқытушыларды, Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің кафедра меңгерушілерін дайындау 2024 жылдың ақпан айынан бастап «Білім берудегі көшбасшылар» бағыты бойынша онлайн біліктілікті арттыру курстарынан өтуде. Бұл жобаны Дүниежүзілік банк пен Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі қолдап, мұғалімдерді түрлендіру және мұғалімдерді оқытудың жетілдірілген моделін енгізу мақсатында жүзеге асырылды

.2024 жылдың 10 наурызы мен 16 наурызы аралығында біздің команда Қазақстанның басқа университеттеріндегі әріптестерімен бірге офлайн форматта өзінің кәсіби және жеке қасиеттерін жетілдірді.

Ұйымдастырушылар ұсынған бағдарлама өте мазмұнды, нәтижелі болды және дәрістер, тренингтер, пікірталастар, жобалар жазу және оларды қорғауды қамтыды.

Ualikhanov University командасының қызметін финдік әріптестері оң бағалады.

Қазіргі уақытта топ онлайн оқуын жалғастыруда және 2024 жылдың мамыр айында келесі қорытынды сессияға дайындалуда.

Ualikhanov University ұжымы басқарма төрағасы М.Қ.Сырлыбаевтың басшылығына біздің университетті осы жобада көрсетуге сенім білдіргені үшін алғысын білдіреді.